anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Konkurs Sony 4K

sola123
Poszukiwacz

Konkurs Sony 4K

Witam,

Brałam udział ww. konkursie i wytypowałam wynik 87420 jak to możliwe, że nie wygrałam nawet pośró uczestników polskich? Wałkiem to wieje:/

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Byłaś blisko, ale może ktoś był jeszcze bliżej. Nie brałaś takiej opcji pod uwagę?

 

Pozdrowienia.

sola123
Poszukiwacz

Ty tak serio z tym pytaniem? Wytypowałam wynik 87420 a prawidłowa odpowiedź to była 87423. TEORETYCZNIE jesli był ktoś lepszy ode mnie z Polski, to musiał dac odpowiedź 87421 lub 87422, a biorąc pod uwgaę, że od osoby z Polski był jeszcze ktoś lepszy, kto wygrał nagrodę główną, to ta osoba musiałaby idealnie wytypować wynik, a przypominam, że rozmawimay tu o liczbie, która ma 5 cyfr! Nie ma matematycznie takiej możliwości, by dwie osoby były bliżej ode mnie, kiedy przy liczbie kilkadziesiąt tysięcy pomyliłam się tylko o 3...

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Oprócz wsponianych liczb, bliżej od ciebie są również 87424 i 87425. A jeśli mam się czepiać, to jak najbardziej jest możliwe, aby nawet cztery lub więcej osób były bliżej od ciebie wskazania poprawnego wyniku. Istnieje też prawdopodobieństwo, że odpowiedziałaś błędnie na jedno z pozostałych pytań.

W Polsce wygrała Marta, więc musiała być lepsza od ciebie. 

sola123
Poszukiwacz

Gdybym odpowiedziała źle na pytania quizowe to nie zabierałabym tu głosu.
Proszę Cię jeśli chcesz coś mówić o prawdopodobieństwie to najpierw policz jaka jest szansa wskazania pięciocyfrowej liczby z dokładnością co do jednego.
Brak komentarza ze strony SONY tylko dodatkowo buduje we mnie przekonanie, że wszytskie te konkursy to jedna wielka ściema

Sony w różnych sprawach wzoruje się na strusiach.

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Prwdopodobieństwo jest dokładnie takie samo jak każdej innej liczby.

Nie wiem jakiego komentarza oczekujesz od Sony? Czy firma ma podać pełne dane osobowe wszystkich uczestników konkursu z ich odpowiedziami? Czy oczekujesz potwierdzenia, że ktoś inny pomylił się mniej lub wskazał dokładną wartość?

 

Przykro mi, że nie wygrałaś, ale musisz zrozumieć, że był ktoś lepszy od ciebie.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w kolejnych konkursach.

sola123
Poszukiwacz

Tak, jest takie samo czyli 1:99999. Biorąc pod uwagę fakt, że były conajmniej 2 osoby lepsze ode mnie mamy tu do czynienia z szansą 1 do 200k. Jesli próbujesz udowodnić, że to możliwe to albo jesteś głupi albo podstawiony i bronisz lewych wyników.
Od Sony oczekuję aby potwierdzili to niedorzeczne prawdopodobieństwo. Może myśleli, że ludzie nie zapisują sobie jaki wynik typowali i że jak podadzą prawidłową odpowiedź to nikt się nie zorientuje, że będąc tak blisko nie jest nawet w gronie zwycięzców z jego kraju.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


sola123 napisali:

[...] Jesli próbujesz udowodnić, że to możliwe to albo jesteś głupi albo podstawiony i bronisz lewych wyników.[...]
Od Sony oczekuję aby potwierdzili to niedorzeczne prawdopodobieństwo. Może myśleli, że ludzie nie zapisują sobie jaki wynik typowali i że jak podadzą prawidłową odpowiedź to nikt się nie zorientuje, że będąc tak blisko nie jest nawet w gronie zwycięzców z jego kraju.


Pierwsza sprawa to daruj sobie proszę wszelkie insynuacje oraz wycieczki osobiste. 

 

Druga sprawa - czyli stanowisko Sony - ta platforma, to nie jest oficjalny kanał komunikacji z firmą Sony. To forum dla użytkowników, utworzone po to by dyskutować, pytać, wymieniać się doświadczeniami. 

 

Jeśli oczekujesz oficjalnego stanowiska, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta SONY.

sola123
Poszukiwacz

Nie jest? A to dziwnę bo kiedy zadałam pytanie przez formularz kontaktowy ze strony Sony, to dostałam odpowiedź:

Dzien Dobry, 

Bardzo dziekuje za kontakt z Sony Store Online. 

Prosze zapytanie pzreslac na formu Sony Community. Sony Store Online nie
zajmuje sie konkursem. 

 W takim razie poprosze o kontakt do odpowiedniego działu, bo widzę, że w Sony Polska nikt nic nie wie.