anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Serwis VAIO

ROZWIĄZANE
PIOTREX
Nowicjusz

Serwis VAIO

FATALNY serwis Sony !!! zlecenie 177850 . Przestrzegam przed zakupem komputerów przenośnych Sony Vaio chyba że ktoś użytkuje sprzet sporadycznie i nie jest mu potrzeny na codzień :slight_smile: . Kupując Sony w  salonach sprzedaży marki każdorazowo sprzedawca zapewniał mnie iż wszelkie naprawy odbywają się w tempie błyskawiczym 3,4 dni  nie dłużej  niż innych markach konkurencji . Swoje rozczarownie przeżyłem 11 miesiąca użytkowania 3 laptopa gdy uległ on awarii gwarancyjnej. Swoj komputer użytkuję generalnie służbowo wiec nie mogę sobie pozwolić na sytuacje abym nie miał sprzetu wiec kupiłem produkt 4 sony zgrałem dysk poczym  zawiozłem sprzet do serwisu warszawsiego PRAM przy ulicy Serckiej 37  dnia 05.10.2013r. W dniu upływu

14 dni od oddania sprzetu kontaktuję się z serwisem odnoścnie  uszkodzonego komputera i uzyskuję informację od doradcy iż komuter  jest nadal w fazie weryfikacji uszkodzenia  po czym na moje zapytanie  o termin naprawy  otrzymuje informację iż nie mają ono oblligatornego termonu na naprawę gwarancyjne. :).  Dla mnie jest to niedorzeczna wręcz  sytuacja dlatego przestrzegam innych. Przemyślcie czy jesteście wstanie zakcptować  takie terminy napraw jestem rozczarowany marką i podejściem do klienta. Dziś już wiem że będzie to moj ostatni komputer  tego producenta 

 

Piotr.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Witam serdecznie,

 

Bardzo mi przykro, że tak długo trwa wyjaśnienie tego problemu. Sony support twierdzi, że jest w stałym kontakcie, a ostatni email z wyjaśnieniami i przeprosinami został wysłany w czwartek. Pieniądze zostały już wysłane. Ich ewentualne opóźnienie może wynikać z transakcji bankowych, na które firma Sony nie ma wpływu. Proszę o powiadomienie nas, jeżeli pojawią się jeszcze jakieś pytania. I jeszcze raz - przepraszamy, że tak długo zajęło nam rozwiązanie tej sytuacji.

 

Pozdrawiam,

Barbara_K

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Witaj,

przykro mi że jesteś rozczarowany serwisem VAIO. Osobiście nie znam tego serwisu i nie mogę się o nim wypowiedzieć. Natomiast mogę Cię zapewnić, że naprawy zlecane przez infolinię Sony, czy za pośrednictwem strony WWW, są realizowane zazwyczaj w przeciągu tych 4 dni. Sam oddawałem swoje VAIO do naprawy i po 3/4 dniach był u mnie z powrotem, z wysyłką do Niemiec, gdzie jest serwis Sony.

 

Mam nadzieję, że szybko odzyskasz swój komputer sprawny.

profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

Dzień dobry, 

 

jest mi niezwykle przykro z powodu zaistniałej sytuacji.

 

Serwis Sony zawsze stara się przeprowadzić naprawy w jak najkrótszym czasie. W przypadku Vaio jest to zazwyczaj 5-10 dni, okres ten może się wydłużyć, jeśli np. brakuje części lub niezbędne jest przeprowadzenie specjalistycznych testów urządzenia.

 

W tym przypadku najlepiej byłoby, gdybyś skontaktował się z Działem Obsługi Klienta (customersupport.pl@eu.sony.com lub tel. 801 382 462), podając numer seryjny komputera. To powinno przyspieszyć rozwiązanie sprawy.

 

Życzę pomyślnego rozwiązania problemu.

 

Pozdrawiam serdecznie!

izapus
Poszukiwacz

Witam,

ja też jestem rozczarowana serwisem sony vaio. Laptop od momentu zakupu był wadliwy. Sklep nie chciał wymienić mi sprzeętu na nowy. Problem dotyczył połączenia wifi, gdzie laptop poprostu rozłączał sieć.I do tego harczące głośniki. DZiś mija miesiąc jak nie wiem co z moim laptopem, dzwonie proszę, piszę maile, denerwuję się i to nic nie daje. Uprzejme panie z serwisu gwarancyjnego twierdzą, że mnie rozumieją ale nic nie mogą zrobić. Nie chcą podać numeru do działu reklamacji. A na maile nie odpisują. Ciągle powtarzają, że z działu reklamacji oddzwonią za godz, za dwie, jutro, w ciągu 2 dni i nikt nie oddzwania. Nigdy nie pomyślałąbym, że marka tak znana pozwoli sobie na takie zaniedbania wobec klienta. Nikomu nie polecę sprzętu sony, a wręcz będę odradzać.

izapus
Poszukiwacz

Ach dodam jeszcze, że wczoraj raczyli oddzwonić i w ramach rekompensaty zaproponowali mi przedłużenie gwarancji o miesiąc. Normalnie myślałam,że to żart. Przez nich miesiąc nie pracuję, bo nie mam sprzetu a oni mi gwarancję chcą przedłużyć. Powinni to zrobić skoro laptop leży u nich miesiąc. Ale nie w ramach zadośćuczynienia.Zresztą co to za gwarancja skoro głośników przez 4 tygodnie nie potrafili wymienić. Straszna kompromitacja dla Sony.

izapus
Poszukiwacz

I znów jestem zmuszona opisać kolejne rozczarowanie serwisem sony vaio. W srodę pani Paulina z serwisu GWARANTOWAŁA, że na drugi dzień ktoś z reklamacji zadzwoni w sprawie zwrotu pieniędzy za komputer. I oczywiście nikt nie zadzwonił. Dziś ja zadzwoniłam i pomimo,że rozmowy są nagrywane ta sama pani powiedziała, że ona tak nie mówiła. Po co nagrywają te rozmowy, skoro i tak się wypierają tego co mówią. Teraz ani laptopa ani pieniędzy za laptopa nie mam. Brak słów już nie wiem jak to opisać.

izapus
Poszukiwacz

Witam, nie mam laptopa od 22 listopada 2013. do tej pory serwis gwarancyjny nie zwrócił mi pieniędzy ani laptopa, nie odbierają telefonów, nie odpowiadają na maile. Czuję się jak w jakimś mało śmiesznym filmie. Ich zachowanie to zwykłe złodziejstwo.

profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Witam serdecznie,

 

Bardzo mi przykro, że tak długo trwa wyjaśnienie tego problemu. Sony support twierdzi, że jest w stałym kontakcie, a ostatni email z wyjaśnieniami i przeprosinami został wysłany w czwartek. Pieniądze zostały już wysłane. Ich ewentualne opóźnienie może wynikać z transakcji bankowych, na które firma Sony nie ma wpływu. Proszę o powiadomienie nas, jeżeli pojawią się jeszcze jakieś pytania. I jeszcze raz - przepraszamy, że tak długo zajęło nam rozwiązanie tej sytuacji.

 

Pozdrawiam,

Barbara_K

 

 

Dzięki za ostrzeżenie :slight_smile:FullSizeRender-3small.jpg

Nabrać się można tylko raz.FullSizeRender-3small.jpg