anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wyszukiwanie zaawansowane

oldguest
Początkujący

Wyszukiwanie zaawansowane

Pytanie do moderatorów: zgadnie z podpowiedzią w wyszukiwaniu zaawansowanym poprzedzam znakiem + frazę która musi wystąpić, ale silnik wyszukiwania ignoruje znak +. I tak np. dla frazy: +sal +85 wyszukiwarka mówi mi: Poszukiwane frazy: +sal +85 Ignorowane: 85

Czy coś źle robię?

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

stasiek2002 napisał(a):

Czy coś źle robię?

Owszem:
Każde słowo musi mieć długość co najmniej 3 znaków i nie więcej niż 14 znaków wyłączając znaki wieloznaczne.

------------------------------
fotoamator
oldguest
Początkujący

Tadeusz napisał(a):

stasiek2002 napisał(a):

Czy coś źle robię?

Owszem:
Każde słowo musi mieć długość co najmniej 3 znaków i nie więcej niż 14 znaków wyłączając znaki wieloznaczne.



Hmm, nigdzie nie znalazłem informacji o ograniczeniu do 3 znaków. Za to znalazłem informację o magicznym znaczeniu "*'. Niestety dla kryterium: +sal +85* też kicha: Poszukiwane frazy: +sal +85* Ignorowane: 85*

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

:c91 przecież +85* to dalej dwa znaki...

------------------------------
fotoamator
oldguest
Początkujący

Tadeusz napisał(a):

:c91 przecież +85* to dalej dwa znaki...



będąc precyzyjnym to: 85* - to 3 znaki, gdzie dwa pierwsze to cyfry, a trzeci to znak specjalny

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

stasiek2002 napisał(a):

dąc precyzyjnym to: 85* - to 3 znaki, gdzie dwa pierwsze to cyfry, a trzeci to znak specjalny


:c91
A przeczytałeś uważnie to co wyszukiwarka wpisuje po wpisaniu hasła dwuznakowego i co Ci zacytowałem?

Tadeusz napisał(a):

Każde słowo musi mieć długość co najmniej 3 znaków i nie więcej niż 14 znaków wyłączając znaki wieloznaczne.

------------------------------
fotoamator