anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sklep internetowy sony "TRAGEDIA"

ROZWIĄZANE
Lenio1
Poszukiwacz

Sklep internetowy sony "TRAGEDIA"

To jest po prostu żenada.
Zakupiłem 303597004 - 09 wrzesień 2014 to jest zamówienie ale dopatrzyłem się że zamieniło mi zestaw i zrezygnowałem 23 września 2014 (do dnia dzisiejszego nie dostałem zwrotu pieniędzy dzwoniłem ale każdy tam szybko zapomina i sprawa się ciągnie dalej)
tego samego dnia zamówiłem 23.09.2014 inny zestaw303606090 - 23 wrzesień 2014 Wysyłka: pomiędzy 13/10 i 14/10 i znowu musiałem zapłacić za zestaw ale dopiero dzisiaj dostałem konkretną odp. że jednego elementu niema w zamówieniu i dopiero będzie dostępny 21.10.2014 więc poprosiłem o wysłanie bez tego jednego elementu i tu znowu lipa na Emila dostaje wiadomość że mam zapłacić za ten brakujący element pieniądze w ciągu 7 dni to jakaś kpina nr zamówienia 303622413 - 15 październik 2014 Wysyłka: pomiędzy 29/10 i 30/10 no i data dostawy produktu jest expressowa kolejny 3 tygodnie czekania sony ma w tej chwili 1892 zł i każe sobie dalej płacić to by była 3 wpłata za ładowarkę z baterią termin dostawy powinien być 13/14.10.2014 a będzie 29/30.10.2014 porażka co w tej sytuacji mam zrobić jedno jest pewne nigdy ale to nigdy już tu ani sony nic nie kupię brak szacunku dla ludzi i niema tam osób decyzyjnych.

Brak słów dno dno i tyle

 

 
 
 
 
3 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
kas49.
Użytkownik

Witaj

Czy mógłbyś doprecyzować o jaki sklep internetowy chodzi?.  Nazwa , adres itp.. Ewentualnie link do ich strony.

pozdro.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Lenio1
Poszukiwacz

Ale po 23 dnach udało sie dostanę zwrot kasy :laughing:

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
kas49.
Użytkownik

Witaj

Czy mógłbyś doprecyzować o jaki sklep internetowy chodzi?.  Nazwa , adres itp.. Ewentualnie link do ich strony.

pozdro.

Lenio1
Poszukiwacz

Ale po 23 dnach udało sie dostanę zwrot kasy :laughing:

bojkotujsony
Poszukiwacz

Nie ciesz się tak. Ja na zwrot pieniędzy za etui do tableta czekam od stycznia.

paulinasikora
Poszukiwacz

Tez miałam podobne turbulkencje ale ważne że finał był pozytywny :wink:

Dostaniesz pieniązki!

 

*** Powód edycji: post zawierał link do strony komercyjnej, co jest niezgodne z regulaminem forum.

 

😕