anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Bezpłatne warsztaty fotograficzne SONY

Creatoor
Początkujący

Bezpłatne warsztaty fotograficzne SONY

Sklep Cyfrowe.pl, autoryzowany partner Sony, zaprasza na cykl bezpłatnych warsztatów dla użytkowników aparatów marki Sony.

O warsztatach
Program obejmuje zajęcia m.in. z następujących tematów: Podstawy fotografowania, Architektura, Portret, Makro. Jeśli tylko pogoda pozwoli zajęcia odbywać się będą w plenerze.

Będzie to wyjątkowa okazja by poznać i wypróbować szeroką gamę aparatów i obiektywów marki Sony.

Na zakończenie wszystkie prace będą oceniane przez prowadzących i przez samych uczestników. Dla autorów najlepszych zdjęć pleneru przewidziane są atrakcyjne nagrody od firmy Sony i sklepu Cyfrowe.pl.

Dla kogo
Szkoła fotografowania Sony jest przeznaczona nie tylko dla początkujących; zapraszamy również średniozaawansowanych i zaawansowanych miłośników fotografowania. Program warsztatów jest tak ułożony, że każdy będzie mógł uczestniczyć w części, która go interesuje.

Na warsztaty zapraszamy przede wszystkim użytkowników lustrzanek Sony Alpha, ale również zaawansowanych aparatów kompaktowych, planujących w niedługim czasie zmianę swojego aparatu na lustrzankę.

Kiedy i gdzie
Spotkania będą odbywać się w soboty, w różnych miastach Polski.
Harmonogram spotkań:
12.09 Warszawa
26.09 Katowice
24.10 Gdańsk
14.11 Poznań

Warunki uczestnictwa
Poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
Wypełnienie zgłoszenia na tyle szybko aby uzyskać miejsce na warsztatach! Liczba miejsc jest bardzo ograniczona!
Wybierz miasto i zarejestruj się już dziś!

Więcej informacji i rejestracja na stronie http://www.cyfrowe.pl/warsztatysony.html

43 ODPOW. 43
mis1u1
Początkujący

No ja też z cyfrowych nic nie dostalem a chętnie bym się przeszedl na szkolenie

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

mis1u1 napisał(a):

No ja też z cyfrowych nic nie dostalem a chętnie bym się przeszedl na szkolenie

Tylko oni napisali, że maila otrzymasz w późniejszym terminie a nie w tym samym dniu co się zarejestrujesz. A do warsztatów w Katosach jeszcze trochę zostało ;)

Pozdrawia Starosta :grin:
mis1u1
Początkujący

Starosta napisał(a):

mis1u1 napisał(a):

No ja też z cyfrowych nic nie dostalem a chętnie bym się przeszedl na szkolenie

Tylko oni napisali, że maila otrzymasz w późniejszym terminie a nie w tym samym dniu co się zarejestrujesz. A do warsztatów w Katosach jeszcze trochę zostało ;)



Ja wiem. Domyślam się, że tak jest.

Creatoor
Początkujący

kuraq napisał(a):

Co do Tych warsztatów Sony w Poznaniu, to mam takie pytanie, zapisywaliście się już? Jak tak, to ile czekaliście na maila od nich?


Z tego co się zorientowałem powiadomienia przyjdą po zamknięciu list wraz z podanym miejscem (termin już znany).

Wątek jest tutaj: http://www.forum.sony.pl/viewtopic.php?f=17&t=3379
Może to jakoś skleić?

Katowice i Poznań - wolne miejsca

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Połączone ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
Creatoor
Początkujący

Wszystkie osoby, które zgłosiły się na warsztaty dostaną odpowiedź do końca tego tygodnia, niezależnie czy zostały zakwalifikowane czy nie.

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

To dobrze wiedzieć :thumbsup:

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Lista na Poznań zamknięta :thumbsup:
Teraz czekam na e-mail :c8

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

No pięknie. Gdańska lista też już zamknięta. A miałam nadzieję, że się trochę podszkolę. A jakby się zwolniły miejsca to będzie jakaś lista rezerwowych?

Creatoor
Początkujący

rakastan00 napisał(a):

No pięknie. Gdańska lista też już zamknięta. A miałam nadzieję, że się trochę podszkolę. A jakby się zwolniły miejsca to będzie jakaś lista rezerwowych?


Bierz Katowice póki jeszcze są miejsca. Masz super połączenie pospiesznym.

Dotyczy Poznania:

"W związku z licznymi pytaniami uprzejmie informujemy, że informację o zakwalifikowaniu bądź niezakwalifikowaniu Państwa do udziału prześlemy do 30 września.
Pozdrawiamy Sklep Cyfrowe.pl"

Raz tak, raz inaczej... http://klubkm.pl/forum/images/smilies/nea.gif