anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z zawieszeniem telewizora na ścianie

profile.country.pl_PL.title
ikcera
Początkujący

Problem z zawieszeniem telewizora na ścianie

Prawie 3 tygodnie temu zakupiłem telewizor LCD Sony 46Z4500 i w tym samym dniu zgłosiłem fakt zakupu pod odpowiednim numerem telefonu, zgodnie z regulaminem promocji "46+". Po około 2 tygodniach oczekiwania zatelefonowałem ponownie z zapytaniem o wizytę ekipy. Sympatyczna pani po drugiej stronie stwierdziła, że jest jej bardzo przykro z powodu opóźnienia, ale niestety firma dysponuje zbyt małą liczbą fachowców, aby dotrzymać terminu. Tym niemniej dowie się, kiedy usluga mogłaby zostać wykonana i na pewno oddzwoni. Oczywiście, nie oddzwoniła do dzisiaj. Tymczasem zgodnie z brzmieniem punktu 6 w części III "Regulaminu promocji 46+": "Autoryzowana firma montażowa zobowiązana jest dokonać montażu w przeciągu dwóch tygodni od momentu rejestracji, chyba że uczestnik uzgodni inny termin". Nie przypominam sobie, abym uzgadniał inny termin.

Telewizor stoi na podłodze.

5 ODPOW. 5
vector
Początkujący

Potwierdzam.
Również kupiłem TV Bravia KDL52W4500 (w grudniu 2008) i pomimo zgłoszenia nikt się dotychczas ze mną nie skontaktował. Interwencje w infolinii nie dały rezultatu. W efekcie kupiłem wieszak i sam zamontowałem TV.
Niech te nasze posty będą przestrogą dla potencjalnych klientów SONY którzy liczą na promocje 46+.

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

ikcera napisał(a):

Prawie 3 tygodnie temu zakupiłem telewizor LCD Sony 46Z4500 i w tym samym dniu zgłosiłem fakt zakupu pod odpowiednim numerem telefonu, zgodnie z regulaminem promocji "46+". Po około 2 tygodniach oczekiwania zatelefonowałem ponownie z zapytaniem o wizytę ekipy. Sympatyczna pani po drugiej stronie stwierdziła, że jest jej bardzo przykro z powodu opóźnienia, ale niestety firma dysponuje zbyt małą liczbą fachowców, aby dotrzymać terminu. Tym niemniej dowie się, kiedy usluga mogłaby zostać wykonana i na pewno oddzwoni. Oczywiście, nie oddzwoniła do dzisiaj. Tymczasem zgodnie z brzmieniem punktu 6 w części III "Regulaminu promocji 46+": "Autoryzowana firma montażowa zobowiązana jest dokonać montażu w przeciągu dwóch tygodni od momentu rejestracji, chyba że uczestnik uzgodni inny termin". Nie przypominam sobie, abym uzgadniał inny termin.

Telewizor stoi na podłodze.


Witam,

Z uwagą zapoznałem się z treścią wiadomości. Przykro mi, że został Pan narażony na niedogodności w związku z dokonanym zakupem. Z informacji jakie uzyskałem wynika, że sprawa została już wyjaśniona. Mam nadzieję, że pomimo tego drobnego nieporozumienia odbiornik telewizyjny dostarczy Panu dużo zadowolenia,

Pozdrawiam,
Radek
Moderator Forum Sony

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

vector napisał(a):

Potwierdzam.
Również kupiłem TV Bravia KDL52W4500 (w grudniu 2008) i pomimo zgłoszenia nikt się dotychczas ze mną nie skontaktował. Interwencje w infolinii nie dały rezultatu. W efekcie kupiłem wieszak i sam zamontowałem TV.
Niech te nasze posty będą przestrogą dla potencjalnych klientów SONY którzy liczą na promocje 46+.


Witam,

Proponuję kontakt z Działem Obsługi Klienta Sony Poland, który postara się ustalić z jakich powodów nie wykonano montażu. Odczytaj proszę prywatną wiadomość, którą przesłałem do Ciebie na Forum Sony.

Pozdrawiam,
Radek
Moderator Forum Sony

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
vector
Początkujący



Namiary na mnie podałem na priv, ale teraz to dla mnie nie ma już większego znaczenia z jakich powodów nie wykonano montażu. Kontaktowałem się z działem obsługi klienta i dostałem numer telefonu do firmy, której rzekomo zlecono montaż. Niestety pod podanym numerem nikt nie odbierał telefonu. Dostałem od Sony drugi numer do nich, który również nie odpowiadał. Chciałem poprostu osobiście odebrac od nich przynajmniej wieszak. Finalnie poddałem się i tak jak napisałem wyżej kupiłem wieszak i zamontowałem TV sam. Od tamtej pory nie dzwoniłem do Sony.
Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
ikcera
Początkujący

Tak, sprawa została już wyjaśniona - bardzo sprawna i sympatyczna ekipa, bez zastrzeżeń. Co nie zmienia faktu, że firma nie przygotowała się do ogłoszonej przez siebie promocji, wynajmując zbyt małą liczbę ekip - jeśli prawdą jest, co usłyszałem na infolinii.
Tym niemniej odbiornik jest naprawdę świetny.
A.

RASTX napisał(a):

ikcera napisał(a):

Prawie 3 tygodnie temu zakupiłem telewizor LCD Sony 46Z4500 i w tym samym dniu zgłosiłem fakt zakupu pod odpowiednim numerem telefonu, zgodnie z regulaminem promocji "46+". Po około 2 tygodniach oczekiwania zatelefonowałem ponownie z zapytaniem o wizytę ekipy. Sympatyczna pani po drugiej stronie stwierdziła, że jest jej bardzo przykro z powodu opóźnienia, ale niestety firma dysponuje zbyt małą liczbą fachowców, aby dotrzymać terminu. Tym niemniej dowie się, kiedy usluga mogłaby zostać wykonana i na pewno oddzwoni. Oczywiście, nie oddzwoniła do dzisiaj. Tymczasem zgodnie z brzmieniem punktu 6 w części III "Regulaminu promocji 46+": "Autoryzowana firma montażowa zobowiązana jest dokonać montażu w przeciągu dwóch tygodni od momentu rejestracji, chyba że uczestnik uzgodni inny termin". Nie przypominam sobie, abym uzgadniał inny termin.

Telewizor stoi na podłodze.


Witam,

Z uwagą zapoznałem się z treścią wiadomości. Przykro mi, że został Pan narażony na niedogodności w związku z dokonanym zakupem. Z informacji jakie uzyskałem wynika, że sprawa została już wyjaśniona. Mam nadzieję, że pomimo tego drobnego nieporozumienia odbiornik telewizyjny dostarczy Panu dużo zadowolenia,

Pozdrawiam,
Radek
Moderator Forum Sony