anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Serwis VAIO

ROZWIĄZANE
PIOTREX
Nowicjusz

Serwis VAIO

FATALNY serwis Sony !!! zlecenie 177850 . Przestrzegam przed zakupem komputerów przenośnych Sony Vaio chyba że ktoś użytkuje sprzet sporadycznie i nie jest mu potrzeny na codzień :slight_smile: . Kupując Sony w  salonach sprzedaży marki każdorazowo sprzedawca zapewniał mnie iż wszelkie naprawy odbywają się w tempie błyskawiczym 3,4 dni  nie dłużej  niż innych markach konkurencji . Swoje rozczarownie przeżyłem 11 miesiąca użytkowania 3 laptopa gdy uległ on awarii gwarancyjnej. Swoj komputer użytkuję generalnie służbowo wiec nie mogę sobie pozwolić na sytuacje abym nie miał sprzetu wiec kupiłem produkt 4 sony zgrałem dysk poczym  zawiozłem sprzet do serwisu warszawsiego PRAM przy ulicy Serckiej 37  dnia 05.10.2013r. W dniu upływu

14 dni od oddania sprzetu kontaktuję się z serwisem odnoścnie  uszkodzonego komputera i uzyskuję informację od doradcy iż komuter  jest nadal w fazie weryfikacji uszkodzenia  po czym na moje zapytanie  o termin naprawy  otrzymuje informację iż nie mają ono oblligatornego termonu na naprawę gwarancyjne. :).  Dla mnie jest to niedorzeczna wręcz  sytuacja dlatego przestrzegam innych. Przemyślcie czy jesteście wstanie zakcptować  takie terminy napraw jestem rozczarowany marką i podejściem do klienta. Dziś już wiem że będzie to moj ostatni komputer  tego producenta 

 

Piotr.

14 ODPOW. 14
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Sony_cannot_play - rozumiem, że odgrzebując 2-letnie wątki chcesz uzyskać "złotą łopatę"?

 

A tak na serio - pisanie zdawkowych jeden postów pod drugim służy Ci nabijaniu postów? 

Nie o ilość tu idzie, ale o jakość. Zwłaszcza, że jakość bywa pojęciem nieznanym dla SONY, więc niech będzie o tym jak najwięcej na forum. Niestety. Niestety, bo dla mnie to była kultowa wręcz marka. Tym szerzej otwieram oczy, kiedy czytam te posty. Okazuje się, że wiele lat żyłem z mylną opinią o firmie SONY. Gdybym wszedł na to forum wtedy, kiedy ten post był aktualny, to z pewnością bym nie zaryzykował zakupu sprzętu SONY. Dziś spokojnie słuchałbym sobie radia internetowego z jakiegoś Marantza, Onkyo czy Denona. I nawet bym nie pomyślał, żeby grzebać się w jakimś forum. A tak, radio SONY nie gra miesiącami, a z czasem trzeba coś robić :wink: FullSizeRender-3small.jpg

A jeszcze coś. Wcale nie zdawkowo, chociaż czasami lakoniczność bywa zaletą lub jest wręcz niezbędna. Może ty znasz termin, w którym SONY przywróci pelną funkcjonalność mojego CMT G2NiP? Chodzi mi o radio internetowe, którego od 4 miesięcy nie mogę słuchać na moim SONY, jeszcze na gwarancji. FullSizeRender-2.jpg

profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

Witaj @Sony_cannot_play

 

jest nam przykro z powodu problemów, których doświadczasz ze swoim sprzętem. Jednak zależy nam, by wypowiedzi w danym wątku dotyczyły konkretnego tematu.

 

Uprzejmie prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących sprzętu audio w wątkach, w których ów temat jest omawiany.

 

Pozdrawiamy,

 

Community Team

 

Staram się tak robić. Ale co rano włączam moje radio internetowe SONY i widzę wciąż ten sam komunikat. Nikt z SONY nie chce mi udzielić informacji, kiedy firma Sony odwiesi vTunera i moje radio znów zacznie działać, więc łapię każdą okazję, bo a nuż trafię na kogoś, kto mi udzieli informacji. Szukam tej informacji gdzie się da, ale Sony milczy. Moja frustracja, żal i rozczarowanie polityką informacyjną Sony i podłą jakością waszych usług i produktu są ogromne, więc proszę się nie dziwić, że nie zawsze zwracam uwagę na tytuł forum. Dziękuję, że Pani przynajmniej jest przykro.FullSizeRender-3.jpg