anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Opinia o forum.

profile.country.pl_PL.title
bogdanwilusz
Nowicjusz

Opinia o forum.

Witam. Byłem użytkownikiem poprzedniej wersji forum. To co teraz jest to kpina! Nic nie jest poukładane! Brak tematycznego podejścia do sprzętu! Jedno wielkie siano! Dlaczego sprzęt np. TV nie jest poukładany tematycznie, konkretnie dany model i o nim, a nie wszystko i wszędzie.

Beznadziejne forum.

Sony napraw to badziewie!!!

19 ODPOW. 19
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

zajreg7 wrote:


a mi się to forum podoba - ale jestem nowy.

Miło słyszeć. Witaj na forum :slight_smile:



profile.country.pl_PL.title
SkywalkerPL
Początkujący

alcazarc - tragedia może nie, ale raczej nie jest lepsze od starego. Nawet coś tak prostego jak kopiuj-wklej nie działa w tym HTMLeowym edytorze, żeby wkleić choćby twój nick musze się przełączyć do edycji kodu źródłowego wiadomości.


Anyway - ktoś mógłby zmienić mi nazwę użytkownika? Ponieważ przy przeniesieniu konta widać wystąpił jakiś zgrzyt z moim starym kontem Sony i teraz zamiast nicka forumowego mam nicka którego używałem na stronie Sony jakieś lata temu.

:slight_smile:
profile.country.pl_PL.title
audiofeel
Początkujący

Jestem tego samego zdania, wg mnie poprzednie forum było zdecydowanie lepsze, ale pewnie to tylko kwestia przyzwyczajenia...

profile.country.pl_PL.title
akinomka
Początkujący

Zgadzam się, dlaczego w ogóle forum było moderowane?

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Jestem tego samego zdania,że wcześniejsze forum było lepsze.Szybko można było odnaleźć swoje posty,a niektóre to by mi się przydały.Bez ładu i składu.

profile.country.pl_PL.title
szybkijaneek
Początkujący

Forum trochę odstaje od tradycyjnych skryptów dyskusyjnych, ale dlaczego uważacie to za wadę.

Autorskie rozwiązania zawsze są najlepsze : )

profile.country.pl_PL.title
konrado1973
Poszukiwacz

Tragedia i syf to mało powiedziane. Do tego znajdzie się taki lajam i chwali bo co ma robić? Ludzie trzeba słuchac większości  a poza tym tylko ślepy i głuchy nie widzi że to kicz .Kompletnie nie czytelne a odnaleźć cokolwiek to już trzeba byc mistrzem swiata.Zmiany tak ale tylko gdy idą na lepsze a to tutaj to  obraz nedzy i rozpaczy ...

swap22
Nowicjusz

powiem szczerze, że sie też się po łapać :grin:

benek2000
Poszukiwacz

Mi też się podoba, może to kwestia przyzwyczajenia... albo nie mam punktu odniesienia. W czym poprzednia wersja była lepsza od tej odsłony??

 

as

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


benek2000 napisali:

Mi też się podoba, może to kwestia przyzwyczajenia... albo nie mam punktu odniesienia. W czym poprzednia wersja była lepsza od tej odsłony??

 

as


Poprzednie forum miało zupełnie inny silnik. Zbliżony bardziej do popularnych serwisów dyskusyjnych jakie można znaleźć w sieci. Aktualnie platforma ujednolicona jest dla wszystkich krajów Europy.

 

Oczywiście zmiany dla niektórych Użytkowników są nie do zaakceptowania, to jest przykre, ale obecne forum ewoluuje, pojawia się coraz więcej funkcjonalności i usprawnień.