anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Foto Klub

profile.country.pl_PL.title
sonyadmin-----
Początkujący

Foto Klub

Witam,

Z ogromną przyjemnością informuję, że w ramach Forum Sony rozpoczyna działalność http://img5.imageshack.us/img5/9636/fotoklub.jpg
Do klubu można przystąpić wypełniając formularz, który dostępny jest w panelu użytkownika w zakładce profil. W ramach klubu będą organizowane spotkania dla osób interesujących się fotografią. Zaproszenia oraz szczegóły przyszłych spotkań otrzymają osoby, które zapisały się do klubu. Mam nadzieję, że będzie to okazja, aby w miłym granie spędzić czas przynajmniej kilka razy w roku.

Pozdrawiam,

5 ODPOW. 5
Karmazyn-----
Początkujący

A ja mam takie pytanie. Czy jest możliwość dostania koszulki Sony alfa albo ogólnie firmy sony? Jak tak to pytam jaka cena i gdzie ;)

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

O ile mi wiadomo Sony nie prowadzi sprzedaży odzieży. Koszulki klubowe, lub z firmowym nadrukiem są czasem rozdawana w formie gadżetów, przy różnych okazjach.

------------------------------
fotoamator
Karmazyn-----
Początkujący

O ile mi wiadomo Sony nie prowadzi sprzedaży odzieży. Koszulki klubowe, lub z firmowym nadrukiem są czasem rozdawana w formie gadżetów, przy różnych okazjach.




Kurczę szkoda bo chciałbym sobie taką koszulkę pozyskać nic trzeba szukać ;D

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Karmazyn napisał(a):

O ile mi wiadomo Sony nie prowadzi sprzedaży odzieży. Koszulki klubowe, lub z firmowym nadrukiem są czasem rozdawana w formie gadżetów, przy różnych okazjach.




Kurczę szkoda bo chciałbym sobie taką koszulkę pozyskać nic trzeba szukać ;D


Trzeba aktywnie uczestniczyć w forumowym życiu :D
Albo szukać okazji na portalach aukcyjnych - czasami się zdarzy, że obdarzona gadżetem osoba sprzedaje prezencik ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

kris napisał(a):


Albo szukać okazji na portalach aukcyjnych - czasami się zdarzy, że obdarzona gadżetem osoba sprzedaje prezencik ;)


Albo sobie samemu zrobić :)