anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Nex vg20 kiedy nowy firmware?

profile.country.pl_PL.title
konrado1973
Poszukiwacz

Sony Nex vg20 kiedy nowy firmware?

Od ponad roku czekam na nowy soft do tego sprzętu.Brak reklamowanych funkcji oraz kilka poprawek które bezwzglednie powinny się znaleźć.Czy coś wiadomo na ten temat bo już cierpliwośc mi sie kończy.Firma sony chyba nie czyta internetu bo takich jak ja są tysiące .Jeżeli mam w przyszłości jeszcze cokolwiek kupić z produktów sony to trzeba do klienta podchodzić z szacunkiem a tego typu zachowanie jest niedopuszczalne.Sony za 2012r odnotowała wielo miliardowe straty i dziwi mnie że nikt nie wyciąga z tego wniosków tylko nadal zraża sie do firmy sony ludzi .Tylko tak dalej panowie a sony padnie i nikt nie bedzie płakać.


Plecam ten adres bo przecież zalinkowac tu nie można.www.eoshd.com

Jaka firma takie forum......:smileyhappy:


Message was edited by: konrado1973



Message was edited by: konrado1973


Message was edited by: konrado1973

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
konrado1973
Poszukiwacz

Nadal nic nie wiadomo  czy pojawi się nowy firmware do tej kamerki? Tyle  rzeczy mozna by w niej poprawic i dodać a tym samym poprawic samopoczucie swoim klientom.Firma która choc raz w roku a najlepiej ze 2 lub 3 razy nie wydaje dla swoich klientów nowego firmware  daje tylko wyraźny sygnał że ma w ciemnej duszy klienta i jego sprzęt.Ech szkoda gadać.

 

Dałem się skusic po wielu latach bycia z Panasoniciem za pan brat i z canonem.Napewno to jest moja pierwsza i ostatnia przygoda z sonym a szkoda bo od czasu do czasu  coś fajnego produkuje tyle że kontakt z klientem ma totalnie w d...ie i nie słucha głosu swoich klientow.Takie zachowanie w dzisiejszych czasach łatwo sie mści.Dziwi mnie podejscie sony.W sieci aż huczy od krytyki sony za takie zachowanie czy nikt nie czyta tego? Nie łudzcie się  że wasze vg30 czy 900 zaczną sie sprzedawać bo za taką kasę poprostu każdy to olewa.To co ma vg30 powinna miec po update każda vg20 .Kosmetyczne rzeczy żeście załadowali do vg30 i myslicie że wszyscy sie zaraz na to żucą? haha ludzie za 7 klocków to kamerka by szła a nie za 11 tys zl....

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Nigdzie nie ma  informacji na temat możliwej aktualizacji oprogramowania do VG20. Nie korzystałem z niej, nie wypowiem się na temat konieczności aktualizacji. Jednak jeśli porównujesz nowy model do starszego - tu akurat każdy producent dodaje nowe funkcje do nowego produktu - to jest chyba normalne. Nie możesz oczekiwać, że starszy produkt będzie tak samo funkcjonalny jak ten który wszedł dopiero na rynek. Tak jest w przypadku praktycznie każdej gałęzi produktów, od smarfonów, tabletów, po telewizory i samochody. Oczywiście, jakieś poprawki bieżących funkcji są wskazane, ale nie permanentne dodawanie nowych. I oczywiście również chciałbym, aby produkt który kupiłem dwa lata temu, miał te smae funkcje co najnowszy model...