anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-43W756C 800Hz efekt nadpłynności

sonymaniak84
Poszukiwacz

KDL-43W756C 800Hz efekt nadpłynności

Witam, zakupiłem wyżej wymieniony model telewizora i jak dotychczas jestem bardzo zadowolony jednak jedna sprawa nie daje mi spokoju i zwyczajnie przeszkadza mianowicie efekt takiej nienaturalnej nadpłynności, trudno to opisać słowami to takie jakby przyspieszenie klatek w momentach akcji np w filmie, wczesniej widzialem to juz u znajomych na tych nowszych telewizorach szczegolnie widac to bylo na samsungach, prosze o wyjasnienie co to za efekt i czy da sie to wyłączyć, czy tu chodzi o wyzsze Hz ? czy moze to jakas opcja np Theatre mode czy to tylko to moje oko tak dziwnie widzi ??, za odpowiedz z gory dziekuje i szczesliwego nowego roku :slight_smile: 

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Dzień dobry,

bardzo dziękujemy za nadesłaną wiadomość. We wszelkich kwestiach technicznych oraz tych dotyczących ustawień naszych produktów, namawiamy do kontaktu z naszym działem wsparcia klienta, gdzie bardzo szybko otrzyma Pan odpowiedź na wszelkie pytania. Formularz dostępny jest z poziomu naszej strony: http://services.sony.pl/support/pl/contacts/email 

 

Korzystając z okazji życzymy wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!

Pozdrawiamy

Zespół Sony 

profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

spróbuj kliknąć action menu, wejsc w obraz i znaleźć odpowiednią opcję odpowiedzialną za kreowanie dodatkowych klatek ponad dodatkowe, które są w źródle.