anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD 55X8507C odbiór plików przez Bluetooth

hamer77
Użytkownik

KD 55X8507C odbiór plików przez Bluetooth

Witam mam pytanko otóż nie wiem jak odebrać plik wysłany przez bluetooth z laptopa na tv. Po wysłaniu pliku z laptopa na tv pojawia się napis " wysłano plik z innego urządzenia potwierdź czy chcesz go odebrać " i po chwili "plik nie został odebrany"

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

 

prosimy sprobować klikając na plik prawym przyciskiem myszy i wybierając opcję "Odtwórz na..." (tu powinien być dostępny telewizor). Oba urządzenia muszą być podłączone do tej samej sieci DLNA. 

 

Pozdrawiamy
Zespół Sony

hamer77
Użytkownik

Witam może ja niezrozumiale napisałem ale ja już wysłałem z komputera do tv plik tylko nie wiem jak akceptować w telewizorze odbiór pliku. Pojawia się tylko komunikat że "przesłano plik z innego urządzenia , potwierdz czy chcesz go odebrać " i co dalej jak go odebrać :tongue:

profile.country.PL.title
seba842005
Użytkownik

Pliku nie wysyłaj tylko odtwrzaj. Może nie ma opcji przesyłania plików bezpośrednio na dysk tv. 

hamer77
Użytkownik

A jakaś krótka instrukcja jak to odtworzyć :grin:

profile.country.PL.title
seba842005
Użytkownik

Jeśli już się połączysz z tv klikasz na PC prawym i wybierasz Otwórz, lyb Otwórz za pomoca i tam wybierasz nazwę tv, tzn oznaczenie modelu 55X8507C. 

hamer77
Użytkownik

Fajnie tylko jeżeli chodzi o video to działa tylko przy plikach mp4 . Pliki avi nie działają a przy mkv ( o które mi najbardziej chodzi ) nie ma opcji play to :tongue: