anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Brawia KD-65XF9005 problem z google store

profile.country.PL.title
Robiwankenobi
Poszukiwacz

Brawia KD-65XF9005 problem z google store

Cześć,

Około miesiąca temu przestał działać google store - jeszcze na koniec maja instalowałem apkę Canal+ a już przy zmianie z HBO Max na Max cały czas mam komunikat "Coś poszło nie tak. Sprawdź czy sieć Wi-Fi działa lub otrzymaj powiadomienie...."

Na początek dodam, że sieć działa bez problemu: wszystkie apki działają, platformy streamingowe, YT, nawet wypożyczalnia filmów google, jedynie przy google store jest taki komunikat. Próbowałem już chyba wszystkiego  o czym wyczytałem w necie: od resetów, odłączania wtyczek, przywracania starej wersji apki store, zmiany sieci, routera, odinstalowania konta google, dodawania innego użytkowania jako konto google itp. Nic nie pomaga ciągle ten sam komunikat "Coś poszło nie tak". Co ciekawe jak w trybie przeglądarki na tv wszedłem na google store i chciałem zainstalować apkę Max, to znalazł mi drugi telewizor, który mam w kuchni zainstalował tam, ale nie wykrył Brawii. Ktoś może pomóc? Bo miesiąc płatnego abonamentu już przeleciał a nie mogę nic oglądać z tej platformy. 

0 ODPOWIEDZI 0